Rachunek telefoniczny NJU – 19 zł/miesiąc

Źródło obrazka: tutaj

Lubię oszczędzać pieniądze. Dlatego chętnie wynajduje różne możliwości, które sprawiają, że koszty, które ponoszę w życiu codziennym są mniejsze. Tak jest z rachunkiem telefonicznym. Dużo rozmawiam – choć ostatnio coraz mniej – ale ogólnie to zazwycznaj wykorzystuje 1000 minut na miesiąc. Dlatego od odawna miałem oferty, które umożliwiają mi długie rozmowy. Na szczęście obecna sytuacja w Polsce jest taka, że rozmowy telefoniczne są bardzo tanie – choć i tak podobno mamy jedne z najdroższych w Europie.

Jeszcze kilka lat temu płaciłem za rachunek ok 110 zł, a teraz płacę… 19 zł 🙂 Co więcej wcześniej miałem 800 minut darmowych w abonamencie, a teraz mam… bez limitu 🙂 Tak samo jak smsów, i kilka GB danych internetu. To, że w telefonii dużo się zmieniło, to każdy widzi. Teraz napiszę jak to zrobić żeby płacić19 zł/ miesiąc:

Operatorem jest NJU mobile – firma, której właścicielem jest Orange, czyli bez obaw o bezpieczeństwo połączeń możemy spokojnie przechodzić, to de fakto podpisujemy umowe z jedną z największych firm na świecie. Ja mam ten sam numer od kilkunastu lat i nie planuję nigdy go zmieniać, bo dużo osób już go rozdałem. Jak przeniesiemy numer do NJU to mamy płatność 29 zł/miesiąc, a żeby mieć 19 zł/miesiąc, to potrzebujemy znaleźć drugą osobę, która też chce mieć taki abonament. Wtedy płacimy razem rachunek – 2×19 zł/mies. Nie miałem problemu z tym, więc szybko przeniosłem tam numer.

A zatem, żeby przenieść numer do NJU to trzeba:

  1. Zamówić przeniesienie numeru tutaj. Zakładka „nowy numer”
  2. Dołączyć numer zaufanej osoby tutaj. Zakładka „nju dodatkowy”.

Wypełniamy formularze i gotowe. Czekamy na kuriera, on nam przywozi umowę i karty sim do telefonu. Od tej chwili możesz cieszyć sie rachunkiem 19 zł/miesiąc.

A jeśli zastanawiasz się co będzie, jeśli wejdzie jeszcze lepasza ofera i będę chciała z tego zrezygnować, to NJU ma dla Ciebie odpowiedź: otóż, w NJU abonament jest na 1 miesiąc, czyli w każdej chwili, możesz przejść gdzie chcesz – jak w każdym zdrowym związku: Droga odejścia jest wolna dla każadego, ale i tak nikt z tego nie korzysta 🙂

Pogody ducha,
Szrek.