Osobiście polecam

W tym miejscu, będę dodawał rzeczy, które chetnie polecam każdemu, komu dobrze życzę. Każdą z tych pozycji znam doskonale. Z niektórymi zapoznałem się kilka razy. To jest prawdziwa esencja materiałów, które miały wpływ na moje życie. Być może posłuży też i Tobie. Będę tutaj je dodawał w taki sposób aby najnowsze były na górze.

kobieta na tle miasta i helikoptera film kino

 

Film, który w mojej ocenie ma właściwości terapeutyczne. Wg mnie leczy on z nieśmiałości, zwiększa poczucie własnej wartości, sprawia, że łatwiej jest się otworzyć na innych ludzi. Ponadto mi bardzo pomógł wyrażać agresję w sposób konstruktywny, nie raniący innych ludzi. Po prostu dla mnie hit, więcej o nim napisałem tutaj.

 

 

kochaj wystarczajaco dobrze, czerwona ksiazka biale napisy, ptaki na linieNie jest mi łatwo przecenić wartosć tej książki. Dowiedziałem się z niej mnóstwa bardzo praktycznych informacj dotyczących związków. To zdecydowanie jeden z najkonkretniejszych drogowskazów życiowych, z jakimi się spotkałem. Są tu zebrane kilka wywiadów ze specjalistami z zakresu psychologii, terapeutami, którzy mają bardzo dużo moim zdaniem ciekawych rzeczy do powiedzenia na temat związków i na łamach tej książki dzielą się swoim doświadczeniem.

Osobiście bardzo polecam tę książkę wszystkim, którzy by chcieli tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki. Jeden z wywiadów możesz przeczytać tutaj.

 

maly książę, samolot, dziewczyna ze starcem siedza na skrzydle samolotu w tle gwiazdy

 

Film animowany „Mały Książę” to jak dla mnie niesamowita podróż życia. Uważam, że każdy powinien się z nim zapoznać i osobiście wątpię, żeby dzieci zrozumiały głęboki przekaz tej bajki.

Pisałem o tym tutaj.

 

 

 

 

kto zabral moj ser

 

Ciekawa pozycja, pisałem o tym tutaj.